Nasze Centrum

Szycie wraca do łask, a dobra krawcowa to dziś skarb. Liczy się unikatowość i oryginalność własnych ubrań. Satysfakcja z uszytej przez siebie odzieży jest bezcenna.  

Przygotowaliśmy naszą ofertę kursów krawieckich z myślą o paniach i panach, którzy chcą poznać przyjemność szycia dla siebie i rodziny i miło spędzić wolny czas. Udział w naszych kursach pozwoli nabyć lub rozwinąć umiejętności szycia odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej.
Poznać nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach, wymienić się doświadczeniami, a po ukończeniu kursu - zapewnić całej rodzinie garderobę szczególnego charakteru i niepowtarzalności! Z nami zdobędziesz konkretną praktyczną wiedzę, niezbędną do swobodnego posługiwania się maszyną do szycia, poznasz tajniki krawiectwa, zdobędziesz praktyczne umiejętności. To niepowtarzalna okazja aby nauczyć się własnoręcznie projektować i tworzyć odzież dla siebie.
 
Zajęcia odbywają się w kameralnej atmosferze, w małej grupie (max.4 osoby) pozwalających na ciągły kontakt z osobą prowadzącą zajęcia. Prowadzone przez doświadczonego wykładowcę Danutę Zaczek - krawcową z 37-letnim stażem w krawiectwie. Chętne osoby mogą przynieść swoją maszynę.

DLA TYCH, KTÓRYM SPODOBA SIĘ PRZYGODA Z KRAWIECTWEM, OFERUJEMY KURSY NA WYŻSZYCH POZIOMACH KUNSZTU KRAWIECKIEGO. ZAPRASZAMY!
 
Polecam i zapraszam
Danuta Zaczek
 

To niepowtarzalna okazja aby nauczyć się własnoręcznie projektować i tworzyć odzież dla siebie.